تبلیغات
هامون - تولد هامون 3 همزمان با روز تولد هامون ( یا ؛ بابا جون كادو تولدمو بردار بیار )
هامون

به بركت دولت خدمت گذار و عدالت محور [ آیكون آدمك پاچه خوار ] همزمان با سالگرد تولد هامون 1 ( و ایضا تولد نویسنده اش) موفق شدیم با همه سنگ انداری ها و دشمنی های عوامل استكبار ، وبلاگ هامون 3 رو هم راه اندازی كنیم تا به همه فریب خوردگان كه چشم دیدن پیشرفتهای ما را ندارند ثابت كنیم تا قبل از این فریب رسانه های بیگانه از جمله بی بی سی را میخوردند كه پیشرفتها را نمیدیدند كه چطور از یك وبلاگ در سال 85 به سه وبلاگ و یك فتو وبلاگ ( به اضافه یك سایت اختصاصی ) در سال 88 رسیدیم . در همین راستا برای خون به جگر كردن آمریكا و اسرائیل اعلام میكنیم كه طبق برنامه پنج ساله قرار هست هامون های 4 تا 22 را هم به زودی افتتاح كنیم ( به نیت انقلابین 22 بهمن و 22 خرداد كه بعضی از فریب خوردگان از آن به كودتای 22 خرداد یاد میكنند ) و همین طور در تلاشیم در تمام شهرهای ایران و همینطور روستاهای بالای 20 خانوار یك شعبه از وبلاگ هامون را دایر كنیم [ آیكون آدمك خالی بند ] تا از طرفی خواری باشد به چشم دشمنان و از طرفی با این كار جوانان را از تماشای برنامه های مسموم بی بی سی فارسی دور كنیم .

لازم به یاد آوریست از آنجا كه دیگر سیستم بلاگفا دلمان را زده بود ( از بس فریب خوردگان در آنجا نفوذ داشتند ) تصمیم گرفتیم به میهن بلاگ نقل مكان كنیم ، اما همین دشمنان قسم خورده ( فرانسه و انگلستان ) در اقدامی منزجرانه سبب شدند قالبهای چندان جالبی به دست نیاوریم لذا از همه دوستان عاجزانه درخواست میكنیم در جهت كمك به این حقیر خدمت گذار اگر قالب زیبایی در اختیار دارند كه با سیستم میهن بلاگ همخوانی داشته باشد آنرا به ما معرفی كنند تا از این قالب اجباری خلاصی یابیم .

پ ن : بر خلاف اون چیزهایی كه از پست اولم بر میاد این وبلاگم چندان هم سیاسی نیست ، اینجا رو درست كردم چون بعضی حرفها بود كه نه میشد تو هامون 1 گفت نه تو هامون 2 . بیشتر نوشته های اینجا رو احتمالا  همون كودك درونم بنویسه . قراره از روزمره گیهام بنویسم و بعضی از حرفهای نگفته ام .

طبقه بندی: هومبول نوشت، 
درباره وبلاگ
موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
تو اینجا هم میتونید پیدام كنید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :