تبلیغات
هامون - كلاس درس روزگار .
هامون
نوشته شده در تاریخ جمعه 25 مرداد 1392 توسط هامون

آدم هر چی بخواند  و اطلاعات بدست بیاورد وقتی چرخ اش از چرخش میافتد ، وقتی سردرگم می شود ، وقتی همه درها به رویش بسته می شود ، هیچ کدام از این چیزهایی که به اصطلاح خوانده و فکر میکرده یاد گرفته و گذاشته بودشان برای همچین روزهایی هیچ به کارش نمی آید ، هر چه با خود تکرار می کند انگار نه انگار ، دیگر نمی فهمد آن ها را... چرا که باید روزگار آن را به او یاد میداده و او اشتباهی جلو رفته ...گذاشته ام روزگار خودش کم کم درس هایش را بیاموزد به من .


پ ن 1 : این متن بالا قسمتی بود از صحبتهای یكی از دوستان در دیالوگی كه بین بنده و ایشون برقرار شده بود .  دیدم حرفشون خیلی زیباست نامردی نكردم و بدون اجازه اش حرفهاش رو اینجا گذاشتم تا شاید بقیه دوستان هم ببینند و لذت ببرند . خلاصه حلال كن دوست گرامی 


پ ن 2 : یه چند نفری هستند كه بصورت خواننده خاموش میان مطالب اینجا رو میخونند و بدون اینكه ردی از خودشون بذارن اینجا رو ترك میكنن . با شمام دوست عزیز . نه شما نه اون یكی ، بله شما ، شمایی كه خواننده خاموش اینجایی ، اینبار اگه ساكت اومدی و ساكت رفتی و كامنتی چیزی هم نذاشتی ، دعا  میكنم سوسك بشی بچسبی به دیوار  . باور نمیكنی ؟ امتحانش مجانیه .

طبقه بندی: هذیان نوشت، 
درباره وبلاگ
موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
تو اینجا هم میتونید پیدام كنید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :